در مورد وبلاگهای

سئو رایگان دوستانه SEO صحبت کنید ، ما نمی توانیم یکی از رایج ترین تکنیک های بهینه سازی را فراموش کنیم: عناوین SEO و توضیحات متا.

به یاد دارم که از بنیانگذاران وردپرس از مت مولنویگ در سال 2009 در یک رویداد WordCamp در مورد ادغام یک افزونه سئو مانند همه در یک سئو در وردپرس به صورت پیش فرض سؤال کرده است تا آن را دوستانه به سئو کند.

مت با بیان اینکه آنها می خواهند این موارد اختیاری باشد ، پاسخ داد زیرا پلاگین های زیادی در آنجا وجود دارد ، و کاربر باید یکی را انتخاب کند که مناسب ترین آنها باشد.

اگرچه به نظر من خوب خواهد بود اگر Automattic یک ویژگی SEO را به نصب وردپرس سهام اضافه کند. این به کاربران جدید کمک می کند تا SEO خود را در صفحه قوی تر کنند. اما در حال حاضر ، شما همیشه می توانید از افزونه های SEO WordPress SEO برای اضافه کردن عنوان متا SEO و توضیحات متا SEO استفاده کنید.

برای کسب رتبه بالاتر ، 6 بهترین افزونه SEO WordPress را ببینید
مالیات Alt و نقشه سایت تصویر
من مطمئن نیستم که تعداد زیادی از شما از تصاویر برای بهبود ارائه مطالب خود استفاده می کنید ، اما اگر این کار را انجام نمی دهید ، باید در پست وبلاگ خود اضافه کردن تصاویر را شروع کنید. اگر می پرسید چرا باید؟

این ارائه پست شما را بهتر می کند
این باعث می شود محتوای شما در Pinterest برجسته شود
به شما کمک می کند ترافیک ارگانیک بیشتری را از طریق جستجوی تصاویر هدایت کنید.
اینها برخی از مزایایی است که من ذکر کردم و اکنون می توانم به موضوع اصلی بپیوندیم و آن عبارتند از: بهینه سازی تصاویر وردپرس خود برای موتور جستجو. برخلاف محتوای متن ، ربات های موتور جستجو از تگ Alt برای درک و رتبه بندی یک تصویر استفاده می کنند.

می توانید از افزونه تصاویر

تعرفه سئو  دوستانه SEO برای ایجاد برچسب ALT خودکار برای همه تصاویر استفاده کنید ، اما اطمینان حاصل کنید که نام تصاویر شما معنی دار است. به جای DSC001.jpeg ، از کنوانسیون نامگذاری ساده مانند WordPress-SEO.jpeg استفاده کنید.

همچنین ، اگر وبلاگ شما تصاویر زیادی دارد ، می توانید یک نقشه سایت از تصاویر وردپرس ایجاد کرده و آن را برای نمایه سازی عمیق به کنسول جستجوی Google ارسال کنید. من این روش را امتحان کردم ، و این نه تنها به من کمک کرد تا برای برخی از کلید واژه های رقابتی نسبتاً بالا رتبه بندی کنم ، بلکه به من کمک کرد تا بتوانم از ترافیک هدفمند استفاده کنم.

سرعت بارگیری وردپرس را بهینه کنید
زمان بارگیری صفحات شما یکی از عوامل رتبه بندی موتورهای جستجو است و وردپرس یکی از سکوهای حافظه گیرنده در آنجا است.

خوب ، دقیقاً نه

نسخه سهام خوب است ، اما وقتی به افزونه ها و مضامین جدید اضافه می کنید ، پایگاه داده شما با گذشت زمان رشد می کند. وقتی این اتفاق بیفتد ، سایت شما کند می شود.

برای بهبود سرعت بارگذاری سایت وردپرس شما می توانید از روز اول چند کار انجام دهید. در اینجا چند نکته وجود دارد که می توانند به شما کمک کنند:

از افزونه کش استفاده کنید:
موشک WP
WP Super Cache و WP-Rocket یکی از بهترین افزونه های موجود در بهینه سازی وبلاگ وردپرس خود برای SEO (با توجه به سرعت) هستند.

در حال حاضر من از افزونه WP Rocket برای ذخیره و بهبود عملکرد وبلاگ وردپرس خود استفاده می کنم. من به شدت توصیه می کنم که آن را امتحان کنید.

به خصوص اگر فیلم های YouTube را در پست ها و صفحات خود جاسازی می کنید ، زمان بارگذاری شما واقعاً زیاد خواهد بود.

من از ویژگی سرعت سایت Google Analytics استفاده کردم تا دریابم که برخی از صفحات محبوب ShoutMeLoud دارای بارگذاری بسیار کند هستند ، زیرا فیلم های جاسازی شده از YouTube وجود دارد. (تصویر زیر را در تجزیه و تحلیل مشاهده کنید)

سرعت سایت آنالیتیک گوگل
با استفاده از ویژگی فیلم های بارگذاری بار WP-Rocket ، توانستم بارگذاری این صفحات را به میزان قابل توجهی بهبود بخشم.

در اینجا تنظیماتی است که من برای دستیابی به فیلمهای بار تنبل در وردپرس استفاده کردم:

تنظیمات Media Rocket WP
وقت خود را برای پیکربندی درست افزونه cache بگذرانید و این باعث افزایش چشمگیر بارگذاری وب سایت وردپرس شما می شود ، که به نوبه خود سئو وردپرس را به میزان قابل توجهی بهبود می بخشد.

از یک افزونه Image Compression استفاده کنید:
این یکی دیگر از تکنیک های استفاده نشده است که برای همه کاربران WordPress بسیار توصیه می شود.

تصاویر مهم هستند اما باعث کاهش زمان بار می شوند. راه حل این است که تصاویر خود را که کیفیت را خراب می کنند فشرده سازی کنید. با تشکر از پیشرفت فناوری ،

کاربرد سئو  اکنون افزونه هایی وجود دارند که بطور خودکار تصاویر را در وب سایت وردپرس خود فشرده می کنند.

ShortPixels افزونه ای است که من در اینجا از ShoutMeLoud استفاده می کنم که خارج از جعبه است.

ShortPixels
می توانید از این افزونه برای فشرده سازی کلیه تصاویر موجود در وب سایت وردپرس خود و تصاویر جدید نیز استفاده کنید.

ما در اینجا یک آموزش گسترده و بررسی افزونه Shortpixel داریم.

اگر دوست دارید با تماشای فیلم یاد بگیرید ، یک راهنمای ویدیوی ShortPixel است:

اشتراک در یوتیوب
همچنین ، روی محدود کردن افزونه های خود کار کنید تا سریعتر بارگذاری وبلاگ شما انجام شود.

هر از گاهی ، ویرایش های پست خود را حذف کنید ، و پایگاه داده خود را برای هر جداول اضافی بهینه کنید.

اینها فقط چند ویژگی هستند که وبلاگ های استاندارد وردپرس را دوستانه دوستانه نمی کنند.

موارد بسیاری دیگر وجود دارد که هر کاربر WordPress باید برای بهینه سازی وبلاگ خود برای موتورهای جستجو انجام دهد.

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها